Гутерреш: кризу з біженцями у Європі можна вирішити

Views 1

У серпні до Євросоюзу приїхала рекордна кількість біженців – 156 тисяч, повідомила агенція Frontex. А від початку року ця цифра сягнула більше 500 тисяч осіб.

Торік мігрантів було значно менше – 280 тисяч за весь рік. За даними Frontex, з квітня до Євросоюзу щомісяця прибуває дедалі більше людей, які тікають від бідності й конфліктів на Близькому Сході та Африці.

Управління Верховного комісара ООН оголосило, що очікує цього року на прибуття до Європи щонайменше 850 тисяч мігрантів. Водночас країни Євросоюзу по-різному підходять до проблем біженців. Одні країни виступають за обов‘язкові квоти перерозподілу мігрантів, інші знаходять аргументи проти цього. Німеччина каже, що прийме цього року 800 тисяч шукачів притулку; Угорщина посилює свої імміграційні закони і будує величезний паркан уздовж кордону з Сербією.

Євроньюз говорить про це із Антоніу Гутеррешем, Верховним комісаром ООН у справах біженців.

Євроньюз:
Хотілося б почути Вашу реакцію на нові закони, які набувають чинності

Share This Video


Download

  
Report form